• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Шарій похвалився перемогою в суді над липовою "Українською правдою" (ДОКУМЕНТ)

Реклама на dsnews.ua

Проросійський пропагандист Анатолій Шарій, який знаходиться в Іспанії, заявив, що суд задовольнив його позов проти якогось ТОВ "Українська правда", яке ніяк не пов'язане з однойменним інтернет-виданням

Відповідний документ Шарій опублікував на своїй Facebook-сторінці, передає "ДС".

"Буду коротким. Виграли позов до "Української Правди". Наступного разу подумають, що писати. Або не подумають, але це будуть їхні проблеми", — написав він у соцмережі.

Рішення суду
Рішення суду

Українська правда уточнює, що Шарій опублікував копію рішення Печерського суду Києва від 4 грудня. У ньому зазначено код ЄДРПОУ товариства, яке програло суд. Це — ТОВ "Інформаційне агентство "Українська правда". Але справа в тому, що справжньому виданню "Українська правда" цей код не належить, і адресу товариства також вказано не ту.

Згідно з оприлюдненою Шаріем копією, суд задовольняє його позов про захист честі, гідності та ділової репутації, визнає недостовірною і зобов'язав вказане їм ТОВ спростувати інформацію про Шарія у статті, опублікованій на сайті справжньої УП.

Йдеться про статтю "Зробимо його разом. Як противники Зеленського готуються до реваншу". У ній Шарію не сподобалося, що його назвали "блогером, якого раніше бонзи ПР замовляли сюжети у війні один з одним".

Також цікаво, що відповідне рішення ухвалив суддя (Сергій Вовк — "ДС") Вовк з Печерського суду, який колись наказав зняти підозру з одіозного судді (Павла Вовка — "ДС") Вовка з ОАСК.

Нагадаємо, в листопаді Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Міністерства юстиції щодо заборони діяльності "Партії Шарія". Позивачем у справі виступив Віктор Шарій.

    Реклама на dsnews.ua