• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Ще ніхто не кликав, але вже багато очікує: Зеленский порозмірковував про ймовірну зустріч з Байденом

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що американський колега Джо Байден запросить його у Білий дім, і висловив упевненість, що світ очікують позитивні зміни під час каденції Байден

Про це він заявив у інтервʼю на американському телеканалі HBO, передає "ДС".

"Я думаю, що обов’язково буду запрошений президентом Байденом у Білий дім, і з задоволенням прийму це запрошення. Я вважаю, що у нас є багато, про що не тільки говорити, а багато чого зробити. Мені здається, що деякі зміни у світі будуть впродовж каденції президента Байдена. Дуже позитивні", — сказав гарант.

Він також висловив бажання, "щоб ми змогли допомогти йому у цій справі, а президент Байден допоміг Україні, яку він прекрасно знає, але не так глибоко, як нам хотілося б". 

"Впевнений, що після нашої зустрічі це буде саме так. І я думаю, що запрошення, наша зустріч з президентом США – це символ і відповідь на всі ті питання, які були від вас із самого початку про те, чого очікує Україна від Сполучених Штатів, чи сприймають Сполучені Штати Україну як партнера, чи ми вийдемо на інший рівень наших відносин, чи зможуть Сполучені Штати допомогти закінчити війну у Європі", — резюмував Зеленський.  

Нагадаємо, також у цьому ж інтервʼю Зеленський звернувся до Джо Байдена з запитанням, чому офіційний Київ досі не є членом НАТО. За його словами, якби Україна була членом НАТО, то на сході України не було б воєнної ескалації.

    Реклама на dsnews.ua