• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Шкарлет нічого не просив у Мінфіні для захисту освітян, — нардеп

Реклама на dsnews.ua

Міністерство освіти і науки на чолі з т.в.о. міністра Сергієм Шкарлетом запізно почало займатися фінансовим забезпеченням навчання в школах в умовах карантину

Про це заявила колишній заступник міністра освіти, народна депутатка фракції "Голос" Інна Совсун, інформує "ДС".

"Зараз 3 вересня. Те, що ви зараз підготували проєкт постанови, якою плануєте виділити кошти на заходи захисту для вчителів і освітян, це, мʼяко кажучи, трішки запізно. Це треба було робити в липні. І ми з вами про це говорили в комітеті в липні", – сказала Совсун в ефірі ток-шоу "Право на владу".

Вона додала, що цікавилася, скільки грошей буде виділено з "коронавірусного" фонду для освітян, для студентів, для викладачів. "Ви сказали: "Грошей немає. Можете ви як депутатка звернутись до Мінфіну – може, Мінфін вам щось дасть", — повідомила Совсун.

За словами нардепки, вона все ж таки звернулася до Мінфіну й отримала копію листа, який Шкарлет надіслав до відомства. "Ви просили – вам відмовили. Але в тому, що ви просили, ані слова немає про заходи захисту. Нічого ви не просили для освітян задля захисту. Те, що ви зараз розповідаєте, що в Хмельницькому купили те, що необхідно, десь у Києві купили тощо, це місцева влада десь змогла, десь не змогла. Держава ж нічим не допомогла підготуватись до 1 вересня школам і університетам. Підготували проєкт постанови? Я перепрошую, це не підготовка до 1 вересня", – додала Совсун.

Зазначимо, що у тому ж ефірі Сергій Шкарлет заявив, що кошти на забезпечення шкіл засобами індивідуального захисту та дезінфекції можуть бути взяті із залишків освітньої субвенції на минулий 2019 рік.

    Реклама на dsnews.ua