• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Шкарлет сказав, скільки шкіл в Україні не підключені до інтернету

Реклама на dsnews.ua

Тимчасовий виконувас обов'язків міністра освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що в Україні 59 шкіл не підключені до мережі Інтернет

Про це він сказав в ефірі програми "Сніданок з 1 + 1", відео якої оприлюднило МОН, передає "ДС".

"Ми в досить плідному діалозі працюємо з нашими колегами з Міністерства цифрової трансформації, і трохи інша статистика у нас, з огляду на те, що Міністерство цифрової трансформації рахує 100 мегабіт на секунду (швидкість інтернету — ред.) … Для шкільних навчань досить 30 Мбіт/с, і міністерство дуже ретельно з початку року розробило ситуацію з підключенням до дистанційного навчання шкіл, до інтернету, і на сьогодні тільки 59 шкіл, які не є підключеними до мережі Інтернет", — сказав Шкарлет.

"На початок вересня їх було 74, а зараз — 59. Ми чітко оцінюємо ситуацію, що ніхто не очікував COVID-19, в тому, що для всього світу він прийшов несподівано, і хоча весь світ сьогодні стоїть перед тією ж дилемою — це дистанційне навчання, змішане навчання, це забезпечення шкіл. І ми так само не пасемо задніх, намагаємося працювати в цьому", — додав в.о. міністра освіти і науки.

    Реклама на dsnews.ua