• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

Шкарлет зробив Портнова і Новинського членами наглядової ради академії Ківалова (ДОКУМЕНТ)

Реклама на dsnews.ua

До складу наглядової ради Одеської національної юридичної академії, яку очолює одіозний ексрегіонал Сергій Ківалов, увійшли не менш одіозні Андрій Портнов і Вадим Новинський

Склад ради затвердив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, інформує "ДС" із посиланням на координатора Громадської ради доброчесності Михайла Жернакова.

"Міністр освіти Шкарлет затвердив наглядову раду Одеської юракадемії "імені Ківалова". До неї входять соратники Януковича Ізовітова і Портнов, а очолює її російський агент Новинський. Цей, вибачте, виш і повʼязані з ним структури виховують найбільше майбутніх суддів і прокурорів", — написав Жернаков на своїй сторінці у Facebook.

Він також опублікував фотокопію відповідного документа:

На сайті академії інформації щодо складу наглядової ради станом на 13.45 немає.

Раніше стало відомо, що голова Вищого антикорупційного суду Олена Танасевич була присутня у Київському інституті інтелектуальної власності та права НУ "Одеська юридична академія" на вечірці суддів. На заході був присутній, зокрема, голова Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк, справою якого займається ВАКС, і відсторонений голова КСУ Олександр Тупицький.

    Реклама на dsnews.ua