• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Шмигаль доручив знайти і перевірити всю селітру в Україні

Реклама на dsnews.ua

Прем'єрміністр Денис Шмигаль доручив провести перевірку умов зберігання аміачної селітри в Україні

Про це йдеться в повідомленні пресслужби уряду, передає "ДС".

Перевіркою мають зайнятися міністр інфраструктури Владислав Криклій, голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, в. о. голови Державної служби з питань праці Віталій Сажієнко, голова Національної поліції Ігор Клименко та голови обласних та Київської міської держадміністрацій.

«Провести позапланові заходи державного нагляду за додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці, техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, які зберігають аміачну селітру насипом для застосування на підприємствах будь-якої галузі, а також використовують її для виготовлення кальцієвої селітри, комплексних і рідких мінеральних добрив», — йдеться в документі.

Про результати перевірки чиновники мають проінформувати Кабмін до 15 вересня 2020 року.

Раніше в мережі писали, що в порту в Миколаєві з 2018 року зберігається більше трьох тисяч тонн конфіскованої аміачної селітри, що цілком могло призвести до трагедії, подібної до руйнівного вибуху в Бейруті. Товар везли з грузинського порту Поті, а саму селітру привезли з Казахстану.

У Миколаївському морському порту підтвердили, що в 2018 році там вивантажили понад 3,2 тисячі тонн аміачної селітри, але згодом, в 2019 році, її звідти вивезли

    Реклама на dsnews.ua