• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Шмигаль назвав карантин вихідного дня "українським ноу-хау"

Реклама на dsnews.ua

Карантин вихідного дня – це суто українська розробка, якою починають користуватись європейські країни

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, інформує "ДС".

"Карантин вихідного дня? Ми розробили самі. Це фактично був український продукт, ми його прорахували. На сьогодні ним починають користуватися європейські країни", — цитує його слова "Українська правда".

За словами голови уряду, мета обмежень на вихідних полягала у стабілізації рівня захворюваності на коронавірус. "Щоб ми могли протягнути до кінця грудня-початку січня, коли можна без шкоди для економіки запровадити більш жорсткі карантинні обмеження", – пояснив прем’єр.

Серед приклад країн, які також почали використовувати такий карантин, Шмигаль назвав Латвію: "Зараз от Латвія, здається, від цього тижня слідом за нами ввела карантин вихідного дня. Тобто вони подивилися, як робимо ми, а ми ж зідзвонюємося з прем’єрами, ділимося, і вирішили зробити так і у себе".

Нагадаємо, з 14 до 30 листопада в Україні діяв "локдаун" вихідного дня, але уряд вирішив не продовжувати його. Натомість 9 грудня Кабінет міністрів продовжив загальний карантин в Україні до 28 лютого 2021 року, з 8 до 25 січня діятиме жорсткий локдаун, щоб стримати розповсюдження коронавірусу і сезонних грипу та ГРВІ.

    Реклама на dsnews.ua