• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Шмигаль озвучив Зеленському "низький показник жорсткості" карантину в Україні

Реклама на dsnews.ua

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна знаходиться на 16 місці з 18 країн Європи, представлених в "індексі жорсткості карантину"

На традиційній селекторній нараді під головуванням президента Володимира Зеленського Шмигаль заявив, що уряд за дорученням глави держави підготував інформацію про те, які карантинні обмеження діють в інших країнах, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Зеленського.

"Ми порівняли 18 європейських країн за індексом жорсткості, який враховує ряд показників. Наприклад, в Італії цей індекс становить 87,9, в Німеччині — 85,1, в Греції — 84, в Австрії — 78, в Польщі — 71. Україна серед 18 країн займає 16-е місце і має індекс жорсткості 61,5. тобто у нас один з найнижчих показників жорсткості карантину", — сказав прем'єр.

Нагадаємо, в період з 8 по 24 січня в Україні діють посилені карантинні обмеження. В цей час в магазинах і супермаркетах не продають лампочки, шкарпетки і деякі інші товари, які Міністерство охорони здоров'я не вважає предметами першої необхідності.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко зокрема, заявив, що заборонити продаж шкарпеток попросив бізнес.

Крім того, Ляшко сказав, що презервативи відносяться як до засобів особистої гігієни, так і до виробів медичного призначення, тому під час локдауну їх можна продавати на касі в супермаркетах. За словами головного санлікаря України, невідомо, чому деякі торговельні мережі цього не роблять.

    Реклама на dsnews.ua