• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Шмигаль перейнявся якістю та цінами українського пального

Уряд України активізує діяльність міжвідомчих робочих груп в областях для проведення заходів із метою боротьби з нелегальним обігом пального

Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні, 10 березня, повідомив премʼєр-міністр Денис Шмигаль, інформує "ДС".

Він зазначив, що "споживачі повинні мати доступ до якісного та доступного пального".

"Ці та інші питання обговорив на нараді за участю представників Мінекономіки, Мінрегіону, Офісу Президента, Антимонопольного комітету, Нацполіції, ДСНС та інших уповноважених органів. Робочі групи проводять щоденний моніторинг цін на пальне в кожному районі. За підсумками наради дав низку доручень", — написав Шмигаль у себе в Telegram-каналі.

Зокрема, голова уряду доручив Антимонопольному комітету "провести перевірку дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час реалізації світлих нафтопродуктів".

Держмитслужбі, Держпродспоживслужбі та Держекоінспекції було доручено "за тиждень подати до Кабінету міністрів пропозиції щодо здійснення лабораторних досліджень якості пального та пропозиції щодо створення державної системи якості пального".

"За участі представників нафтогазової галузі, профільних асоціацій, органів місцевого самоврядування, ДФС, ДСНС, Нацполіції та інших уповноважених органів, активізувати діяльність робочих груп та проведення спільних заходів для боротьби з нелегальним обігом пального в Україні", — додав Шмигаль.

Як писала "ДС", нафтопродукти на українських АЗС дорожчали весь лютий, попри заметені снігом дороги.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua