• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Шмигаль поділився планами про членство в ЄС і НАТО за 5 років

Україна стане членом Європейського Союзу і НАТО протягом 5-10 років

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив премʼєр-міністр України Денис Шмигаль в інтервʼю литовському виданню LRT, передає "ДС" з посиланням на прес-службу Кабміну.

"Україна прагне вступити до ЄС та НАТО у найближчій перспективі, ми націлені отримати членство протягом 5-10 років. Важливим питанням щодо європейського майбутнього України є послідовна реалізація реформ, над чим ми продовжуємо працювати і маємо суттєві результати. Звісно, що питання щодо вступу України до ЄС залежить не лише від нас, а й від 27 інших країн", — сказав Шмигаль.

За словами премʼєра, Євросоюз щорічно готує звіт про стан виконання Угоди про асоціацію, в якому оцінюються досягнення і прогрес українських реформ.

"Наш рух до членства України в ЄС не зупиняється. Наразі для нас однією з головних цілей є поступова інтеграція до внутрішнього ринку ЄС", — підкреслив Шмигаль.

Глава уряду також додав, що Євросоюз уже став головним торговельним партнером України.

"Нині ми прагнемо до подальшої лібералізації торгівлі з ЄС, одним із ключових наших пріоритетів в останній рік стала підготовка до оновлення торгівельної частини Угоди про асоціацію", — сказав Шмигаль.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua