• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Шмигаль похизувався домовленістю про тарифи на тепло і гарячу воду

Тарифи на тепло та гарячу воду в поточному опалювальному сезоні не будуть підвищуватись

Тарифи
Тарифи
Реклама на dsnews.ua

З такою обіцянкою виступив премʼєр-міністр Денис Шмигаль, інформує "ДС".

"Щойно офіційно закріпили це в Меморандумі з місцевою владою. Це один із 8 кроків нашої команди щодо розвʼязання тарифного питання. І це правильна позиція, яка показує, що пріоритет влади — і центральної, і місцевої — це захист добробуту українців", — написав Шмигаль у себе в Telegram.

Жодних подробиць голова уряду не надав. Зокрема він не пояснив, чи мали взагалі підвищуватися тарифи. Більш того, свій допис-обіцянку він оприлюднив лише в Telegram, де немає можливості залишити питання або коментар.

Нагадаємо, наприкінці січня місцева і центральна влади домовилася, що протягом опалювального сезону тарифи на тепло й гарячу воду в Україні не будуть підвищувати.

Нагадаємо, з 1 січня в Україні зросли тарифи на газ та його транспортування, а також було скасовано пільгову вартість на 100 кВт електроенергії на місяць для приватних споживачів. У зв’язку зі зростанням цін на компослуги проходять низка протестів у різних регіонах, зокрема, на Харківщині, Полтавщині, Миколаївщині, Буковині, Прикарпатті, Закарпатті, Сумщині, Чернігівщині, Житомирщині. Акції супроводжуються перекриттям автодоріг.

На позачерговому засіданні 18 січня Кабінет міністрів ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр. 19 січня НКРЕКП встановила граничний тариф на розподіл газу.

    Реклама на dsnews.ua