• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Шмигаль пояснив, які висновки зроблено після смертельної пожежі в Харкові

Реклама на dsnews.ua

Міністерство соціальної політики України після смертельної пожежі у харківському будинку для літніх людей почало працювати над запровадженням Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг

Про це 27 січня повідомив премʼєр-міністр Денис Шмигаль, інформує кореспондент "ДС".

"Минулого тижня в Харкові сталася жахлива трагедія, коли під час пожежі в будинку для людей похилого віку загинули 15 наших громадян (кількість жертв пожежі становить 16 осіб, — прим. "ДС"). Зараз ідуть перевірки всіх таких будинків. Ми перевіримо умови проживання та перебування людей і відповідальність за неналежний стан роботи таких закладів значно посилиться", — сказав він під час засідання Кабінету міністрів.

Шмигаль повідомив, що найближчими днями буде оприлюднено рішення за підсумками роботи спеціальної урядової комісії.

"Водночас Міністерство соціальної політики зараз працює над запровадженням Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг. Він має запрацювати вже цього року. Попрошу також представників органів місцевого самоврядування максимально сприяти створенню реєстру, адже це надзвичайно важливе питання безпеки наших громадян", — додав голова уряду.

Як повідомляла "ДС", приватний будинок для людей похилого віку загорівся в Харкові 21 січня. Внаслідок пожежі того дня загинули 15 осіб, пʼятьох шпиталізували. Згодом ще одна людина померла в лікарні. Правоохоронці відкрили справу за фактом порушення правил пожежної безпеки. Чотирьох підозрюваних заарештували на дві місяці.

    Реклама на dsnews.ua