• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Шмигаль пояснив, коли пенсіонери почнуть отримувати "дійсно гідні" виплати

Українські пенсіонери зможуть отримувати "дійсно гідні" виплати лише тоді, коли в Україні повною мірою запрацює накопичувальна пенсійна система

Реклама на dsnews.ua

Про це під час засідання уряду 10 березня заявив премʼєр-міністр Денис Шмигаль, інформує "ДС".

"Зараз у нас проходить індексація пенсій для вісьмох мільйонів наших громадян. Ми бачимо, що в середньому підвищення пенсійної виплати складає понад 300 грн", – нагадав він.

Шмигаль також пообіцяв, що політика "підвищення пенсій буде продовжуватися". "Тільки в цьому році у нас передбачено ще три етапи підвищення для різних категорій пенсіонерів… Адже для того, щоб виплати зросли у два чи три рази нам потрібен кардинально інший підхід. В першу чергу ми говоримо про накопичувальну пенсійну систему", – наголосив премʼєр.

Він пояснив, що, згідно з цією системою, частина податків, які людина сплачує, мають іти на особистий пенсійний рахунок, і далі будуть інвестуватися у надійні фінансові інструменти.

"І коли людина виходить на пенсію, у неї буде і загальна солідарна пенсійна виплата, як сьогодні, і виплата з її особистого пенсійного накопичувального рахунку… Ми зробимо таку систему, і українські пенсіонери нарешті зможуть отримувати дійсно гідні виплати", – підсумував Шмигаль.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua