• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Шмигаль розповів, чому досі працює "Буковель"

Всі підприємства, що знаходяться у межах гірськолижного курорту "Буковель" у Івано-Франківській області, працюють із дотриманням карантинних обмежень "червоної зони", до якої віднесено регіон

Президент Володимир Зеленський з відпочивальницею
Президент Володимир Зеленський з відпочивальницею
Реклама на dsnews.ua

Так, Шмигаль на пресконференції відповів на запитання журналістки видання "Страна", передає "ДС".

Як повідомляла "ДС", Міністерство охорони здоровʼя вважає, що новий спалах коронавірусної хвороби в Івано-Франківській області почався з "Буковелю".

"Буковель на сьогодні як курорт — там багато юридичних осіб і підприємців. Підприємці самі вийшли ще навіть до запровадження "червоної зони" з ініціативою закрити там частину ресторанів, кафе, готелів — вони були закриті і на сьогодні більшість підприємців на цьому курорті не працюють. Тобто це не одна юридична особа, з якою можна провести перемовини, сказати "закрийте" і обмежити їх роботу", — сказав Шмигаль.

За словами премʼєра, всі юридичні особи працюють на курорті з дотриманням протиепідемічних обмежень "червоної зони", у якій знаходиться Прикарпаття.

Нагадаємо, у січні президент Володимир Зеленський провів відпустку на гірськолижному курорті "Буковель". Там він охоче спілкувався з іншими відпочиваючими, роблячи численні фото.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua