• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Шмигаль упевнений, що ідея скасованого карантину вихідного дня не провалилася

Реклама на dsnews.ua

Карантин вихідного дня, що діяв в Україні з 14 листопада до 30 листопада — з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, дав позитивний результат

Про це премʼєр-міністр України Денис Шмигаль заявив на засіданні уряду у середу, 2 грудня, передає "ДС".

"З середини листопада урядом був запроваджений так званий карантин вихідного дня. Це була альтернативна модель замість введення у країні локдауну. … Можна констатувати, що ми отримали позитивний ефект: на кінець карантину вихідного дня 30 листопада за попередній тиждень ми отримали на 6 тисяч випадків захворювання менше, аніж це було прогнозовано", – заявив він.

Премʼєр додав, що посилені заходи на вихідних дещо стабілізували ситуацію і в лікарнях, де спостерігається вирівнювання ситуації з зайнятістю ліжок.

"В лікарнях вже місяць ситуація з зайнятістю ліжок тримається на постійному рівні – 27-28 тисяч зайнятих хворими на COVID-19 ліжок", — зазначив голова уряду..

Шмигаль зауважив, що це дозволяє уряду зняти обмеження і запровадити на території всієї країни обмеження помаранчевої зони – як в будні, так і на вихідні.

Нагадаємо, на засіданні уряду 2 грудня, Кабінет міністрів скасував посилений карантин вихідного дня.

Як повідомляла "ДС", Денис Шмигаль також заявив, що дата введення в Україні локдауну ще невідома, рішення про посилення карантинних обмежень поки тільки розробляється.

    Реклама на dsnews.ua