• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Шмигаль в Брюсселі обговорив з президентом Євроради асоціацію України з ЄС

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч з президентом Європейської ради Шарлем Мішелем, в ході якої сторони обговорили асоціацію України з Євросоюзом

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль і президент Європейської ради Шарль Мішель
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль і президент Європейської ради Шарль Мішель
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Кабінету міністрів України, передає "ДС".

Так, в ході переговорів Шмигаль заявив, що Україна розраховує на узгодження конкретних термінів для запуску процесу досягнення цілей щодо Угоди про асоціацію з ЄС.

За його словами, Україна очікує, що засідання Ради асоціації забезпечить прогрес в подальшому розвитку економічної інтеграції України з ЄС.

"Ми розглядаємо Угоду про асоціацію як інструмент інтеграції України в ЄС, а роботу по її імплементації — як основу для тісного зшивання наших економік і ринків", — заявив Шмигаль.

Прем'єр також зазначив, що одним із пріоритетів України є започаткування діалогу з оновлення програми з поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

"Це буде сприяти подальшому розвитку двосторонньої торгівлі, а також посилить секторальні положення Угоди", — зазначив прем'єр.

Він також відзначив цінність початку офіційного діалогу з ЄС щодо "зеленої" трансформації України і узгодження української політики з Європейським зеленим курсом.

"Україна віддана подальшій інтеграції енергетичних ринків з ЄС, імплементації реформ у сфері енергетики з метою виконання зобов'язань по наближенню українського законодавства в сфері енергетики до законодавства ЄС", — підкреслив він.

Крім того, український прем'єр подякував Шарлю Мішелю і Євросоюзу за підтримку цілей створення "Кримської платформи".

"Ми очікуємо, що Євросоюз активно включиться до установчого саміту платформи, який запланований на серпень 2021 року в Києві", — додав він.

Як писала "ДС", урядова делегація на чолі з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем 9 лютого почала робочий візит до Брюсселя.

    Реклама на dsnews.ua