• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Шмигаль зацікавився інформацією про підпільну вакцинацію чиновників від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив МОЗ і МВС перевірити інформацію про можливу підпільну вакцинацію від коронавірусу народних депутатів і топ-чиновників

Про це голова уряду повідомив сьогодні, 6 січня, інформує "ДС".

"Доручив МОЗ та МВС перевірити інформацію, оприлюднену в ЗМІ, щодо можливої підпільної вакцинації препаратами невідомого походження. І одразу повідомлю власну позицію. Я є прихильником вакцинації. Згідно з планом, затвердженим МОЗ, першу партію вакцин отримають лікарі, що працюють на передовій боротьби з COVID-19. Сам буду вакцинуватися власним коштом у другу або третю чергу, коли офіційно зареєстрована вакцина надійде у клініки", — написав Шмигаль у Telegram.

Прем’єр нагадав, що Україна зараз очікує першу партію вакцин – 1,9 млн доз від Sinovac Biotech. Окрім цього, за його словами, керівництво країни проводить перемовини з іншими світовими виробниками вакцин, які пройшли клінічні випробування.

Наразі жодна з вакцин від COVID-19 не сертифікована в Україні. Через це Шмигаль висловив упевненість, що "жодна свідома людина не буде вакцинуватися препаратами невідомого походження".

Нагадаємо, бізнесмен і політичний діяч Михайло Бродський раніше заявив, що низка народних депутатів і представників уряду таємно вакцинувалися проти COVID-19 нелегально завезеною до України з Ізраїлю вакциною Pfizer. За його даними, вони платили за щеплення по 2,5 тисячі євро.

Як писала "ДС", харківська компанія підтвердила, що подала на реєстрацію в Україні російську вакцину "Супутник-V", яка не пройшла усіх необхідних випробувань.

    Реклама на dsnews.ua