• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Шмигаль заявив, що через травневі свята в Україні дещо зросла захворюваність на COVID-19

В Україні, незважаючи на позитивну динаміку щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19 за всіма показниками, через травневі свята спостерігається певне зростання інфікування коронавірусом

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час селекторної наради під головуванням президента України Володимира Зеленського, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Офісу президента.

"Сьомий тиждень поспіль продовжується динаміка падіння захворюваності. Зростає кількість людей, які одужали. "Червоних" зон не залишилося. Вісім областей перебувають у "помаранчевій" зоні. Решта – у "жовтій", проте є певне зростання захворюваності у відношенні з дня на день – це викликано збільшенням соціальних контактів на свята, що минули", – сказав він.

Голова уряду додав, що на сьогодні в Україні із 77 тисяч ліжок у лікарнях, облаштованих для хворих на COVID-19, зайнято 27 841 ліжко, або 36%.

Нагадаємо, за словами Шмигаля, досягнення колективного імунітету від коронавірусу серед українців очікується в 2022 році за умови вакцинації 70% жителів нашої країни.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua