• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Шмигаль звернувся до ВООЗ з проханням якомога швидше доставити в Україну вакцину від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль просить Всесвітню організацію охорони здоров'я (ВООЗ) прискорити поставки в Україну вакцини від коронавірусу в рамках глобального механізму COVAX

Про це йдеться в повідомленні на урядовому порталі за підсумками зустрічі Шмигаля з директором Європейського регіонального бюро ВООЗ Хансом Клюге, передає "ДС".

За словами Шмигаля, Україна виступає за рівномірний розподіл вакцин в дусі глобальної солідарності. Він також зазначив, що сьогодні розробка безпечних та ефективних вакцин є шляхом виходу з пандемії.

"Україна є учасником ініціативи Глобального фонду COVAX, завдяки чому ми очікуємо отримати необхідну кількість вакцин в першому кварталі наступного року. В той же час ми були б вдячні за допомогу в отриманні певної кількості вакцин швидше", — заявив Шмигаль.

Відзначимо, Всесвітня організація охорони здоров'я є одним з засновників COVAX. Дана ініціатива покликана забезпечити вакцинами бідні країни. Очікується, що до кінця 2021 року бідні країни отримають 2 млрд доз для вакцинації не менше 20% населення.

    Реклама на dsnews.ua