• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Шмигаля "підвісили" рішенням Антимонопольного комітету, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Напередодні розгляду кадрових змін в Уряді АМКУ наклав величезний штраф на ДТЕК, і це має безпосереднє відношення до чинного прем'єр-міністра Дениса Шмигаля

Основні баталії на закритому засіданні фракції "Слуги народу", на якому обговорювалися кадрові зміни в Уряді, стосувалися посади першого віцепремʼєр-міністра. На цю посаду Банкова "проштовхує" колишнього заступника голови НАК "Нафтогаз України" Юрія Вітренка, йдеться у матеріалі Depo.ua "Кадрові качелі: Навіщо публічно посварилися Зеленський та Разумков".

"Все залежить від Шмигаля, який має внести або не внести цю кандидатуру на Кабмін. І тут несподівано в цей же день Антимонопольний комітет штрафує ДТЕК на 270 млн грн за певні проблеми в роботі Бурштинської ТЕЦ. І, як це не дивно, – штраф стосується останніх днів керування цією станцією чинним прем’єром Шмигалем", — зазначає автор статті.

Як писала "ДС", призначення Вітренка на посаду першого віцепремʼєр-міністра лобіює особисто голова Офісу президента Андрій Єрмак. Більш того, через цю кандидатуру на засіданні провладної фракції сталася публічна перепалка між президентом Володимиром Зеленським і спікером Верховної Ради Дмитром Разумковим.

Довідка. Антимонопольний комітет України (АМКУ) у вівторок ухвалив рішення про накладення штрафу 175,9 млн грн на АТ "ДТЕК Західенерго" і 99,2 млн грн на ТОВ "Д.Трейдінг" за зловживання монопольним становищем на Бурштинському енергоострові у липні-жовтні 2019 року. Зі свого боку "ДТЕК" вважає ухвалене рішення упередженим і безпідставним.

    Реклама на dsnews.ua