• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Шмигаль хоче розвивати туризм з Туреччиною та збільшити кількість рейсів

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль провів нараду щодо розвитку двостороннього співробітництва з Туреччиною і закликав виробити шляхи активізації туризму, зокрема розширити морське і авіаційне сполучення з цією країною

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Кабінету міністрів, передає "ДС".

"Українці входять до списку найчисельніших туристів у Туреччині, і географія їхнього відпочинку постійно розширюється. Тому ми маємо розглянути можливість розширення сполучення, зокрема організувати додаткові рейси до популярних маршрутів на вихідні, а також відкрити сполучення з новими містами", — заявив Шмигаль.

Український премʼєр сказав також, що варто розробити сприятливі умови для залучення туристів із Туреччини до України. За його словами, "окрім великих міст, варто розглянути можливість розвитку напрямків до санаторних курортів, які будуть цікаві для подорожей всією родиною".

Посол України в Турецькій Республіці Андрій Сибіга додав, що для туристів із Туреччини можуть бути цікавими визначні українські міста: Кам’янець-Подільський, Хотин тощо.

Також учасники наради обговорили можливість взаємного визнання між Україною і Туреччиною майбутніх сертифікатів здоров’я, які розробляються в Європейському Союзі.

За підсумками наради Шмигаль доручив опрацювати питання можливості збільшення регулярних і чартерних рейсів між Україною і Туреччиною та розглянути шляхи спрощення системи відвідування України вакцинованими громадянами Туреччини.

У нараді 22 квітня, крім премʼєра й посла, взяли участь міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів, представники Міністерства закордонних справ, Міністерства інфраструктури, Міністерства цифрової трансформації та інші.

Нагадаємо, в суботу, 10 квітня, президент України Володимир Зеленський з дружиною вирушив з візитом до Туреччини, де за зачиненими дверима провів зустріч зі своїм турецьким колегою Реджепом Ердоганом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua