• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Шмигаль сподівається, що Світовий банк продовжить допомагати Україні

Реклама на dsnews.ua
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль сподівається на подальше співробітництво України зі Світовим банком, зокрема, в реалізації спільних проектів

Про це він сказав під час переговорів з новим директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Арупом Банерджі у форматі відеоконференції, передає "ДС" з посиланням на прес-службу Кабінету міністрів.

Глава уряду в першу чергу привітав Бенерджи з призначенням на посаду та висловив сподівання на продовження конструктивного співробітництва між Україною і Світовим банком.

"Розраховуємо, що спільно зможемо виробити можливі механізми підтримки України в цей важкий період", - зазначив прем'єр.

Учасники переговорів обговорили ситуацію, викликану епідемією коронавіруса в Україні та світі, стан реалізації ряду спільних проектів України та Світового банку, спрямованих на підтримку сектора охорони здоров'я, продовження системних реформ в Україні, розвиток міської інфраструктури та ін

"Хочу подякувати Світовий банк за послідовну фінансову підтримку України. Світовий банк є одним з найбільших інституційних інвесторів в Україні", - зазначив Шмигаль.

Аруп Бенерджи зі свого боку підтвердив, що Світовий банк налаштований і надалі співпрацювати з Україною та підтримувати спільні проекти. Він також позитивно оцінив пропозицію глави українського уряду щодо співпраці в проекті справедливої трансформації вугільних регіонів, підкресливши, що Світовий банк починав аналогічні програми в Греції та Польщі.

Денис Шмигаль висловив сподівання, що спільні проекти України і Світового банку будуть реалізовані плідно та якісно.

Як повідомляла "ДС", 30 червня Світовий банк призначив Арупа Бенерджи директором СБ у справах Білорусі, Молдови та України.

    Реклама на dsnews.ua