• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Шмигаль пояснив, чому потрібно вводити карантин вихідного дня

Реклама на dsnews.ua

Карантин вихідного дня дозволить Україні уникнути продовження стрімкого зростання захворюваності на COVID-19 і зафіксувати її на поточному рівні, а повний локдаун завдав би непоправного збитку економіці України

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в програмі "Hard з Влащенко", передає "ДС".

Він зазначив, що локдаун вихідного дня дозволить працювати економіці в колишньому режимі, без її обмежень в будні. Якби держава ввела повноцінний локдаун, то до кінця року держава мала б проблеми із здійсненням виплат з бюджету, в тому числі і соціальних.

"Локдаун вихідного дня — це можливість, не зупиняючи економіку в робочий час, зупинити ось цей геометричний ріст пандемії і зафіксувати його хоча б на поточному рівні. Локдаун на два тижні нічого не дасть, за розрахунками він повинен бути мінімум три тижні", — сказав Шмигаль.

За словами прем'єр-міністра, нові заходи дозволять зупинити захворюваність на поточному рівні, що дасть можливість уникнути колапсу медичної системи.

"Це не дасть падіння, але допоможе зафіксувати захворюваність на одному рівні і дозволить медичній системі обробляти ту кількість хворих, яка буде надходити", — підкреслив Шмигаль.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час Години запитань до уряду у Верховній Раді заявив, що рішення про введення в Україні карантину "вихідного дня" поки не прийнято, ця тема лише проходить стадію обговорення.

    Реклама на dsnews.ua