• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Шмигаль доручив міністрам перевірити навчальні заклади на предмет дотримання карантинних заходів

Реклама на dsnews.ua

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив міністру розвитку громад і територій Олексію Чернишову і т.в.о. міністра освіти і науки Сергію Шкарлету невідкладно провести перевірки навчальних закладів в областях на дотримання протиепідемічних правил

Про це йдеться в повідомленні пресслужби уряду, передає "ДС".

"За останню добу було виявлено 149 випадків захворювання на COVID-19 серед дітей. На виконання завдання президента України Володимира Зеленського премʼєр-міністр Денис Шмигаль доручив міністру розвитку громад і територій Олексію Чернишову і в.о. міністра освіти і науки Сергію Шкарлету спільно з Держпродспоживслужбою невідкладно провести перевірки навчальних закладів в областях на дотримання протиепідемічних правил", — сказано в повідомленні.

Шмигаль зазначив, що випадковим чином повинні бути перевірені не менше 5 навчальних закладів в кожній з областей, а особливо варто звернути увагу на школи, які розташовуються у віддалених районах, оскільки в обласних центрах ситуація більш-менш стабільна.

Премʼєр також доручив главам обласних і районних державних адміністрацій узяти під контроль ситуацію в навчальних закладах.

Шмигаль наголосив, що за результатами цієї перевірки урядом можуть бути прийняті, в тому числі, і кадрові рішення.

Як повідомляла "ДС", 1 вересня в Києві тільки одна з 428 комунальних шкіл не почала освітній процес через виявлений COVID-19 серед вчителів.

    Реклама на dsnews.ua