• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Шмигаль розповів про "сотні економічних рішень" у Національній стратегії-2030

Національна економічна стратегія-2030 разом з іншими документами буде основою Програми діяльності Кабінету міністрів, яку у поточному 2020 році подадуть до парламенту

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це премʼєр-міністр Денис Шмигаль сказав під час Всеукраїнського форуму "Україна 30. Економіка без олігархів", передає "ДС".

"Національна економічна стратегія разом з іншими стратегічними документами, планом реалізації ініціатив Президента, переліком пріоритетних законопроєктів і бюджетної декларації на 2022-2024 роки ляже в основу Програми діяльності уряду, яку цього року ми подаватимемо до парламенту", — розповів Шмигаль.

Глава уряду зауважив, що Національна економічна стратегія передбачає сотні економічних рішень, які протягом 10 років мають привести до подвоєння ВВП та покращення добробуту українців.

Він підкреслив, що у 2021 році уряд удосконалює процес підготовки програми діяльності та плану дій з урахуванням міжнародного досвіду.

Крім того, Шмигаль підкреслив, що кожну ініціативу в Програмі діяльності уряду хочуть зробити обґрунтованою та реалістичною.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua