• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Шмигаль вирішив взяти в борг у королеви 21 мільйон фунтів на ПЛР-тести

Кабінет міністрів затвердив проект постанови "Про здійснення державних зовнішніх запозичень у 2021 році шляхом залучення кредиту від Агентства експортного фінансування Сполученого Королівства" (UKEF)

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Реалізація даного документа дозволяє в рамках державних зовнішніх запозичень залучити до 21 млн фунтів стерлінгів від Агентства для закупівлі наборів для проведення 4 мільйонів ПЛР-тестів, повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу Міністерства фінансів.

Термін користування кредитом — 4 роки.

У Мінфіні уточнили, що контракт на поставку наборів для проведення 4 млн ПЛР-досліджень укладено в рамках чинного Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом міністрів України та Державним секретарем її Британського Величності, який діє через UKEF. Цим договором визначаються загальні принципи і попередні умови співробітництва, спрямованого на реалізацію проектів, які будуть стосуватися британського експорту, зокрема, в таких пріоритетних сферах як оборона і безпека, сільське господарство, інфраструктура, енергетика та охорона здоров'я.

Нагадаємо, за останню добу в Україні зафіксовано 16 309 нових випадків коронавирусной хвороби. Серед інфікованих — 1 588 дітей і 288 медичних працівників. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Харківській, Дніпропетровській, Одеській та Запорізькій областях.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua