• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Шмигаль збирає Кабмін на позачергове засідання через коронавірус

Реклама на dsnews.ua

Сьогодні, 8 серпня, уряд України проведе позачергове засідання у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації з COVID-19

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Кабінету Міністрів, передає "ДС".

"8 серпня планується провести позачергове засідання Кабінету Міністрів, де планується розглянути питання погіршення ситуації з епідемією у різних регіонах країни", — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що буде розглядатися, зокрема, і питання про епідемічну ситуацію в тимчасово окупованому Криму, де може відбуватися заниження реальних показників захворюваності COVID-19.

7 серпня на засіданні Державної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій було розглянуто питання про внесення змін в постанову № 641 в частині розширення і змін у перелік критеріїв визначення кольору епідемічної небезпеки.

Коментуючи рішення Державної комісії ТЕБ та НС, Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що стрімке погіршення епідемічної ситуації в Україні вимагає скоординованих дій влади на всіх рівнях. Тому з 8 серпня уряд переходить на надзвичайний режим роботи: кілька разів в тиждень будуть проводитися засідання комісії ТЕБ та НС для посилення контролю за епідемічною ситуацією в країн.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль дав доручення главі Моз Максиму Степанову організувати нараду з мерами міст, темою якого будуть проблемні питання, пов'язані з адаптивним карантином по країні.

    Реклама на dsnews.ua