• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Шмигаль повідомив, скільки держпідприємств планують віддати на приватизацію в цьому році

Реклама на dsnews.ua
Протягом 2020 року уряд розраховує затвердити приватизацію близько 300 збиткових підприємств

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив на прес-конференції, присвяченій 100 дням діяльності очолюваного ним уряду, передає "ДС".

Так, прем'єр підкреслив, що приватизація сьогодні є одним з тих пріоритетів, який має дати поштовх і розігрів українській економіці.

"Один з послів сказав:" Почніть масову приватизацію, але малу приватизацію - це допоможе вам і пожвавить малий і середній бізнес". У нас дійсно є в Україні майже 4000 підприємств, які знаходяться у різному стані, в тому числі і банкрути. В першу чергу треба це кількість неефективно керованих державних малих підприємств приватизувати і дати людям можливість навести там порядок і заробляти там гроші, створювати нові робочі місця та платити податки ", - заявив глава уряду.

Він уточнив про наявність такої стратегії, яка опрацьовується спільно з Фондом держмайна.

"Тому така стратегія є і з Фондом держмайна ми її активно опрацьовуємо і в цьому році готується до приватизації близько трьох сотень таких малих і середніх підприємств. Щодо великих підприємств, то ми розуміємо, що в нинішніх умовах говорити про їх приватизацію, напевно, некоректно, так як не буде ринкової ціни ", - уточнив Шмигаль.

Також він додав, що процес приватизації розтягнутий у часі для того, щоб отримати максимальний ефект від приватизації.

    Реклама на dsnews.ua