• USD 40.4
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Шмигаль упевнений, що не повторить долю Гончарука

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль не чекає своєї відставки разом з очолюваним ним урядом

Денис Шмигаль не чекає своєї відставки разом з очолюваним ним урядом. Фото: УНІАН
Денис Шмигаль не чекає своєї відставки разом з очолюваним ним урядом. Фото: УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив на прес-конференції, присвяченій 100 дням діяльності очолюваного ним уряду, передає "ДС".

Так, голова Кабміну відповів на запитання, чи не очікує він швидкої відставки за аналогією зі своїм попередником Олексієм Гончаруком

"Цікаве питання. Я не чекаю (відставки) і працюю з повною самовіддачею, і уряд так само працює, щоб зробити все можливе, щоб покращити ситуацію в Україні з точки зору і кризових явищ, і тих речей, які призведуть до підвищення добробуту українців. Це моє щире бажання, я віддаюся цьому повною мірою і вважаю, що певні етапи досягнення результатів, які задекларовані нами, в тому числі і програма - назвемо її "Програма діяльності Кабміну 2.0", тут більше сторінок, ніж у попередній... Ця програма повинна стати таким стрижнем. Працюючи над досягненням результату, про деякі речі я сьогодні перед вами, перед українцями звітую, що ми зробили за 100 днів. Ми сьогодні проговоримо, що ми плануємо робити", - сказав прем'єр.

Шмигаль додав, що він готовий "кожні 100 днів, за певними етапами виходити і розповідати", що уряд зробив і планує робити далі". За словами прем'єра, в цьому аспекті немає ніяких обмежень.

"Результативність її теж видно. В ті 100 днів, які є, ми готові відзвітувати, що було досягнуто, а що не вийшло. Я так само об'єктивно дивлюся на речі, які не вдається зробити або вчасно, або повною мірою, тому що є об'єктивні чи суб'єктивні обставини. Я не класичний політик, я популізмом займатися не буду. Вдалося зробити, я покажу, що вдалося. Не вдалося - я поясню чому і скажу, яких зусиль ми докладемо для того, щоб це зробити", - уточнив голова уряду.

Шмигаль також додав, що на "провокаційне питання" журналіста, "на які маячки орієнтуватися", у нього прямої відповіді немає, але порадив не орієнтуватися на Telegram-канали.

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада звільнила Олексія Гончарука з посади прем'єр-міністра на підставі поданої ним заяви. Це означає автоматичну відставку всього Кабміну. Цього ж дня Верховна Рада 291 голосом проголосувала за призначення прем'єр-міністром в. о. віцепрем'єра Дениса Шмигаля.

Президент Володимир Зеленський дорікнув Гончарука в надмірному захопленні соціальними мережами і відсутності грамотної роботи з медіа.

    Реклама на dsnews.ua