• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Шмигаль в Раді похвалив Шкарлета за активність

Реклама на dsnews.ua

Нещодавно призначений в. о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет перебуває на випробувальному терміні, але вже взяв участь в засіданні профільного комітету

Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає "ДС".

"Про призначення в. о. міністра освіти. Перше - у нас не призначений міністр. На пана Сергія Шкарлета на заступника міністра освіти і науки покладено тимчасове виконання обов'язків. Друге - вважаю, що пана Шкарлета ми призначили фактично з можливістю проявити себе протягом наступних декількох місяців, це своєрідний випробувальний термін. З такою позицією згодна і значна кількість народних депутатів", - заявив глава Кабміну.

Він також зазначив, що Шкарлет вже був на засіданні профільного комітету парламенту.

"Знаю, що вчора Сергій Миколайович був на комітеті, де представляв своє бачення першочергових кроків на 2020 рік. І це дуже позитивний крок, тому що людина в перший же тиждень роботи на посаді працює з комітетом. Тепер треба показати ще вміння реалізувати те, що написано", - додав Шмигаль.

Як повідомлялося, незважаючи на масові протести і позицію профільного комітету ВР, Кабмін 25 червня призначив Шкарлета заступником міністра - в.о. міністра освіти і науки.

    Реклама на dsnews.ua