• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Шмигаль висловив підтримку Авакову

Реклама на dsnews.ua
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков демонструє хороші результати на своїй посаді в умовах епідемії коронавіруса в Україні

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив на прес-конференції, присвяченій 100 дням діяльності очолюваного ним уряду, передає "ДС".

Прем'єр упевнений, що існує необхідність в роботі цього міністерства в складних умовах для забезпечення стабільності в Україні.

"Ви бачите, що в світі відбуваються складні процеси від США до Європи, де є певні суспільні складності у зв'язку з карантинними заходами і збіднінням населення", - уточнив він.

Шмигаль додав, що на сьогодні МВС об'єднує в собі і Службу з надзвичайних ситуацій, і Прикордонну службу, і поліцію, які стоять на забезпеченні стабільної ситуації в Україні.

"У кризовій ситуації, у тих процесах, в яких ми знаходимося, я абсолютно розумію, що нам не можна розмінюватися на якісь політичні речі. Нам треба управляти кризами, які у нас виникли. Не одну кризу, а цілий ряд криз. Аваков в управлінні кризою демонструє хороший досвід, хороші якості ", - сказав прем'єр.

Шмигаль також додав, що на сьогодні Верховна Рада заслухала звіт Авакова після подій у Кагарлику та Броварах та зауважень до міністра висловлено не було.

Як повідомлялося, минулого тижня народні депутати почали збір підписів за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з-за ситуації у Кагарлику та Броварах.

    Реклама на dsnews.ua