• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Шмигаль засумнівався, чи варто відкривати дитячі табори

Реклама на dsnews.ua

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль сумнівається в доцільності відкриття дитячих оздоровчих таборів у літньому сезоні 2020 року, однак Кабмін очікує висновків МОЗ

Про це голова українського уряду сказав під час прес-конференції з нагоди 100 днів роботи Кабміну, передає "ДС".

"Тому моя особиста позиція як батька, як громадянина України: у мене великі сумніви в доцільності відкриття таборів цього року. Але ми домовилися з низкою міністерств, у тому числі з МОЗ, що вони покажуть свої розрахунки, аргументи та обґрунтування. І якщо вони зможуть переконати, у тому числі Кабмін, можливо, ми підемо на це", - сказав Шмигаль.

Разом з тим Шмигаль зазначив, що з великою настороженістю ставиться до можливості відкриття дитячих таборів найближчого місяця, поки "як мінімум ми не побачимо подальшого розвитку епідемії в Україні".

Він також уточнив, що МОЗ має представити свої висновки протягом трьох робочих днів.

"Вчора МОЗ таке доручення було дано, значить, завтра до кінця дня або в понеділок побачимо, які там будуть розрахунки, і будемо приймати рішення. У разі потреби ми їх озвучимо", - сказав він.

Як повідомляла "ДС", раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Кабінет Міністрів за перші 100 днів своєї роботи вчасно ввів карантин в умовах епідемії коронавірусу, а також забезпечив медиків необхідними засобами для протидії поширенню хвороби.

    Реклама на dsnews.ua