• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Шмигаль заявив, що місцева влада підтримала "локдаун нового року"

Реклама на dsnews.ua

Більшість мерів і голів облдержадміністрацій підтримали посилення обмежень на святкові дні в зв'язку з поширенням коронавірусу

Про результати опитування серед місцевої влади щодо оптимальних карантинних обмежень, проведеного Кабміном, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 2 грудня, передає "ДС".

За його словами, мери міст обласного значення та голови ОДА згодні з забороною або введенням часткових обмежень щодо роботи святкових ярмарків.

"Майже 90% опитаних міських голів підтримали повну заборону щодо проведення концертів. Встановлення міської новорічної ялинки з рядом обмежень для відвідування підтримують майже 60% представників органів місцевого самоврядування", — сказав Шмигаль.

Нагадаємо, раніше Шмигаль заявив, що карантин вихідного дня, який діяв в Україні з 14 листопада по 30 листопада, дав позитивний результат.

Як писала "ДС", за підсумками опитування групи "Рейтинг", більшість українців виступає проти як "карантину вихідного дня", так і повного локдауна, проте підтримує введення локдауна на новорічні свята.

    Реклама на dsnews.ua