• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Шуфрич ледь не отримав по обличчю від "слуги" Камельчука за образи в прямому ефірі (ВІДЕО)

У прямому ефірі одного з українських телеканалів ледь не побилися нардепи Юрій Камельчук ("Слуга народу") і Нестор Шуфрич (ОПЗЖ)

Нестор Шуфрич та Юрій Камельчук
Нестор Шуфрич та Юрій Камельчук
Реклама на dsnews.ua

Так, Шуфрич в ефірі заявив, що за часів президента Віктора Ющенка і прем'єра Юлії Тимошенко "росіяни не нападали на Україну", передає "ДС"

За словами нардепа, українське керівництво в той час "вміло говорити так, що у Путіна в думках не було нападати на Україну".

На це Камельчук відповів, що і причин для конфлікту тоді не було, адже російська енергетична система до 2017 року залежала від України, оскільки йшов транзиту газу через нашу країну, а також те, що "не будувалися ні перший, ні другий газопровід" Північний потік"".

Далі депутати перейшли на особистості. Шуфрич заявив, що Камельчуку "потрібен памперс" і запропонував встати і з'ясувати стосунки.

Чоловіки піднялися і кинулися один до одного, проте їх розтягнув ведучий.

Нагадаємо, Нестор Шуфрич нерідко стає учасником бійок як у стінах Верховної Ради, так і за її межами.

Зокрема, в 2018 році після прийняття закону про перейменування релігійних організацій в Україні в сесійній залі відбулася бійка між Шуфричем, який тоді представляв "Опозиційний блок", і іншим нардепом — Юрієм Березою. Примітно, що під час "рукопашної" дісталося і ще одному одіозному "опозиціонеру" Юрію Бойку.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua