• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Шустер визнав, що Ахметов привітав його з днем народження у Вільнюсі

Телеведучий Савік Шустер визнав, що олігарх Рінат Ахметов особисто привітав його з днем народження на святкуванні у Вільнюсі, де були присутні також чимало українських політиків

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав на ефірі ток-шоу "Свобода слова з Савіком Шустером" на телеканалі "Україна",відповідаючи на питання журналіста Юрія Бутусова, передає "ДС".

В ефірі ток-шоу 3 грудня телеведучий разом із гостями програми обговорював розслідування "Української правди" про святкування його дня народження у Вільнюсі.

"Все ж таки треба відповісти на одне питання по суті, яке тут ставиться в цій програмі. То чи був Рінат Ахметов у вас на дні народженні, і чи обговорював Рінат Ахметов з кимось із присутніх там політиків спробу державного перевороту, про яку повідомляв пан Зеленський?", — запитав Бутусов.

"Прилетіла людина, привітала – ну і все. Який державний переворот?! Хто говорив про політику. Я зі своїми дітьми буду це обговорювати? Чи з литовськими парламентарями?

Це чиста абсолютна маніпуляція", — відповів Шустер.

Телеведучий вважає, що "Українська правда" співпрацює з чинною владою та розглядає останній розслідувальний матеріал "УП" як тиск на журналістів та політиків, котрі критикують президента та його команду.

Крім того, гості ефіру звернули увагу, що розслідування УП містило кадри оперативної зйомки, зроблені на святкуванні дня народження таємно. Андрій Ілларіонов припустив, що ці кадри могла зробити українські або російські спецслужби. Шустер повідомив, що звернувся до Національної поліції України стосовно публікації розслідування.

Нагадаємо, ексглава МВС Арсен Аваков опублікував у соцмережах фото з журналістами Савіком Шустером і Дмитром Гордоном, колишнім прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом та доктором Євгеном Комаровським, де вони позували усміхнені, тримаючи різні види середньовічної зброї. Ексміністр підписав фото з натяком: "Так-так, це саме те, про що ви подумали".

Як виявилось згодом, фото було зроблене у Вільнюсі, куди журналіст Савік Шустер покликав політиків та журналістів на святкування свого дня народження. Згодом видання "Українська правда" опублікувало розслідування, в якому стверджується, що на день народження Шустера до Вільнюса прилітав також особисто олігарх Рінат Ахметов і обговорював з присутніми там політиками, зокрема експрем’єром Володимиром Гройсманом і ексміністром Арсеном Аваковим, можливих кандидатів на майбутніх парламентських та президентських виборах.

Відзначимо, напередодні доктор Євген Комаровський підтвердив, що Рінат Ахметов був у Вільнюсі в день народження Шустера.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua