• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9
Спецпроєкти

Сили оборони частково стабілізували ситуацію на Харківщині, — Зеленський (ВІДЕО)

Українським військовим протягом дня вдалося "частково стабілізувати" ситуацію в Харківській області, де посилили наступ російські окупанти

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йшлося у вечірньому відеозверненні Зеленського, передає "ДС".

"Сьогодні протягом усього дня – доповіді наших військових, Міністерства оборони. Постійна увага – фронту, усім районам бойових дій. Харківщина – райони поруч із кордоном, місто Вовчанськ – тривають наші захисні дії. За цей день нашим Силам оборони та безпеки України – усім задіяним підрозділам – вдалося частково стабілізувати ситуацію. Окупанта, який зайшов на Харківщину, всіма засобами знищують. Артилерія, дрони, наша піхота – достатньо влучно працюють", — зазначив глава держави.

За словами президента, також особлива увага зараз прикута до Покровського напрямку на Донеччині та до Куп’янського на Харківщині. Тут росіяни намагаються відтягнути українські сили та зробити менш концентрованою бойову роботу. "Реагуємо на це саме так, як потрібно, – по кожному напрямку нам має бути чим відповісти ворогу", — зауважив Зеленський.

Як писала "ДС", Сили оборони частково витіснили російських окупантів із Вовчанська, тривають оборонні дії в північних і північно-західних околицях міста.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua