• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Сім-карт за паспортами: "Слуга народу" відкликає законопроект

Реклама на dsnews.ua
Один з авторів проекту закону, що пропонує продаж сім-карт за паспортами, Олександр Фидиенко відкликає законопроект №1083

Про це Фидиенко, який є також заступник голови комітету з питань цифровий трансформації і нардеп від "Слуги народу" повідомив в Facebook, передає "ДС".

"Відразу можу сказати, що я вважаю, що всі інформаційні вкидання не мали під собою ніяких підстав. І закон потрібний! Як людина, який завжди відстоював свободу тим більше в мережі, вважаю що закон не порушує ці принципи. Але ... Бачу, що анархія нашому суспільству подобається", - написав він.

У коментарі виданню internet.ua нардеп повідомив, що рішення було прийнято після консультацій з міністром цифровий трансформації Михайлом Федоровим і співавторами законопроекту.

"Незважаючи на те, що над розробкою цього законопроекту працювали представники всіх ключових галузевих організацій і близько тридцяти запрошених експертів, проект документа був підданий критиці з боку громадськості. Було вирішено провести додатковий "краш-тест" документа", - пояснив нардеп.

Нагадаємо, група народних депутатів з фракції партії "Слуга народу" пропонує зобов'язати операторів мобільного зв'язку збирати особисті дані своїх абонентів. Відповідний проект закону "Про електронні комунікації" №1083 зареєстрований у Верховній Раді.

    Реклама на dsnews.ua