• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Сімферопольський аеропорт перейменують після деокупації Криму, - Джемілєв (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua
Лідер кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв переконаний, що після звільнення Сімферополя, аеропорту цього міста повернуть ім'я льотчика кримськотатарського походження, двічі героя Радянського Союзу Амет-Хана Султана

За словами Джемілєва, намір російської влади перейменувати аеропорт Сімферополя, який, згідно з проведеним на півострові голосування, можуть назвати іменем художника Івана Айвазовського, "не має якого-небудь значення", передає "ДС" з посиланням на Крим.Реалії.

"Це в манері росіян - діяти по-своєму, нехтувати інтересами, почуттями інших людей, особливо на завойованих територіях. Поки Крим у заручниках, в їхніх руках, вони будуть робити все, що хочуть. Я думаю, що перейменування не має якогось значення, тому що після звільнення півострова - а воно буде обов'язково - все відновлять. Справа не в етнічних групах, Амет-Хан Султан - патріот своєї батьківщини, льотчик, він воював і відомий за межами Криму теж. Для мене він важливий як один з активних учасників національного руху за повернення народу до Криму", - сказав Джемілєв.

    Реклама на dsnews.ua