• USD 28.1
  • EUR 32.1
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Сина ексзаступника голови МВС Гогілашвілі та помічниці Зеленського охороняє спецназ СБУ, — ЗМІ (ФОТО, ВІДЕО)

У листопаді поточного року біля КВЦ "Парковий" журналісти зафіксували автомобіль з номерами Служби безпеки України, який привіз сина тодішнього заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі та його дужини, помічниці президента Володимира Зеленського Марії Левченко

Liga.net
Реклама на dsnews.ua

Фото та відеозапис, які підтверджують цей факт, оприлюднили журналісти Bihus.Info.

У своєму матеріалі вони зазначають, що того дня в КВЦ "Парковий" проходило засідання фракції "Слуга народу".

В цей час до входу в комплекс під'їхав автомобіль Chevrolet Suburban. Судячи з товщини дверцят та віконних рамок, автомобіль броньований. Номерний знак автомобіля закріплений за автомобілем Volkswagen Transporter. Партія таких у 2019 році надійшла на баланс СБУ.

bihus.info

З автомобіля вийшов чоловік, за ним – хлопчик. У чоловіку джерела журналістів у правоохоронних органах упізнали співробітника спецпідрозділу "Альфа" СБУ.

bihus.info

Хлопчик виїхав із "Паркового" вже на авто Mazda 3, яке зареєстроване на Марію Левченко.

bihus.info

Редакція звернулася із запитом до СБУ. З офіційної відповіді випливає, що сім'ї Левченко-Гогілашвілі надано охорону спецслужби.

"У відповідь на ваш запит зазначаємо, що інформація, котра стосується осіб, яким за потреби та при наявності відповідних підстав надається охорона, є конфіденційною. Окремо звертаємо вашу увагу на те, що СБУ діє виключно в межах та у спосіб, визначений законодавством України. Це стосується діяльності із забезпечення безпеки охоронюваних осіб та членів їх сімей в тому числі", – повідомили в СБУ.

Крім того, джерело в правоохоронних органах підтвердило, що родині Гогілашвілі надано охорону "Альфи".

Марія Левченко та Олександр Гогілашвілі від коментарів відмовилися.

Як писала "ДС", колишній заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі вчинив скандал після того, як його авто не зупинилося на блокпосту на в'їзді до Донецької області на вимогу поліцейських.

Після зупинки Гогілашвілі почав погрожувати співробітникам поліції, питати "Ви що не бачите, хто я?", всіляко їх ображати, вживаючи нецензурну лайку та лізти у бійку.

Пізніше з'явилося ще одне відео, на якому Гогілашвілі поводився вкрай агресивно щодо поліцейських у Києві наприкінці листопада.

Вже 13 грудня Гогілашвілі звільнили з посади заступника голови МВС.

Гогілашвілі має чинний паспорт громадянина РФ та індивідуальний податковий номер у Росії.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua