• USD 38.4
  • EUR 41.6
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Сирський назвав 3 "найгарячіші" напрямки на східному фронті

Росіяни продовжують наступ на Куп'янському, Лиманському та Бахмутському напрямках фронту

Олександр Сирський
Олександр Сирський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив командувач Сухопутний військ Олександр Сирський, передає "ДС".

"Бахмутський напрямок залишається надзвичайно важливим для російських загарбників. На ньому вони зосереджують основні зусилля і для ведення штурмових дій застосовують найбільш боєздатні підрозділи десантних військ, морську піхоту та сформовані з колишніх злочинців підрозділи "Шторм Z" та "Шторм V", — розповів він.

Мета росіян на цьому напрямку, за словами Сирського — наступ на Часів Яр, потім на Костянтинівку, Дружківку, Слов'янськ, Краматорськ з подальшим виходом на кордони Донецької області.

На Лиманському напрямку російські війська перейшли до постійних атак позицій української армії в напрямках Макіївки та Тернів. Точаться бої на Сіверському напрямку. Окупанти активно застосовують техніку під час штурмів.

Також росіяни не припиняють щоденні штурмові дії в районі Синьківки на Харківщині — на переконання командувача, прагнуть захопити її та створити плацдарм для подальшого наступу на Куп’янськ.

"Ситуація складна. Нам доводиться воювати в умовах переваги ворога як в озброєнні, так і в кількості особового складу. Втім, командири та штаби в режимі 24/7 відстежують зміни в обстановці, аналізують дії противника та своїх військ, приймають ефективні управлінські рішення для посилення оборони та знищення ворога", — заявив Сирський.

Він додав, що на всіх трьох напрямках ЗСУ тримають оборону. Росіяни несуть значні втрати, але поповнюють їх резервами штурмових батальйонів, сформованих з колишніх в‘язнів.

"Попри щоденні втрати в особовому складі та техніці російські окупанти продовжують проведення наступальних дій", — додав командувач.

Як писала "ДС", минулої доби на фронті відбулося 105 бойових зіткнень Сил оборони з російським військом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua