• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

Сирський заявив, що окупанти зав'язли у вуличних боях за Вовчанськ та зазнали великих втрат

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що російські війська у Вовчанську зав'язли у вуличних боях після незначних успіхів у ході наступу на півночі Харківської області

Реклама на dsnews.ua

Про це він повідомив у Facebook, передає "ДС".

Сирський зазначив, що продовжує працювати у військових частинах на східному фронті.

"Після перших незначних успіхів в ході наступальних боїв на Харківщині противник повністю завʼяз у вуличних боях за Вовчанськ та поніс дуже високі втрати в особовому складі штурмових підрозділів. Наразі ворог з різних напрямків перекидає резерви, намагаючись підтримати активні штурмові дії, але безрезультатно", — повідомив Сирський.

У районі Липців (на захід від Вовчанська) ворог також зазнав втрат і перейшов до активної оборони, проводить мінування та вогневе ураження позицій ЗСУ.

На Купʼянському напрямку продовжуються бої у лісовому масиві на північ від міста. За словами головнокомандувача, складна ситуація в районі Кислівки, де ворог намагається прорвати оборону та вийти до річки Оскіл.

Інтенсивні бойові дії, зазначив Сирський, тривають в районі Іванівського та на підступах до Часового Яру. Сирський наголосив, що росіяни намагаються за будь-яку ціну зачепитися за місто, використовують на цьому напрямку новітні Т-90М, БМП-3, БМД-4, які, як правило, знищуються протитанковими засобами та FPV-дронами ще при висуванні.

Найбільш інтенсивні та жорсткі бої тривають на Покровському та Курахівському напрямках. Росія кидає туди найбільш підготовлені підрозділи. У штурми йде піхота, бронетехніки, а також нерідко загарбники застосовують мотоцикли та багі.

За словами головкома, на інших напрямках також неспокійно, але кількість та інтенсивність бойових дій значно менше. Сирський додав, що головна мета роботи у частинах — це вивчення обстановки на місці, розв'язання проблемних питань, забезпечення додатковою кількістю боєприпасів, дронів, РЕБ, посилення резервами тощо.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua