• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Ситник вирішив звільнити Володимира Зеленського?

Реклама на dsnews.ua

Голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін, котрий активно підтримує корумпованого директора НАБУ Артема Ситника, заявив, що треба звільнити президента Володимира Зеленського

Про це він написав у Facebook, передає "ДС".

Формальним приводом для цього є призначення заступником генерального прокурора юриста Віктора Медведчука Максима Якубовського, фактично ж Шабунін таким чином хоче зберегти на посаді директора НАБУ Ситника.

"Як ми в ЦПК і попереджали, генпрокурорка Зеленського віддала юристу Медведчука (Якубовському) наступні напрямки: Спеціалізовану прокуратуру у сфері нагляду за кримінальними провадженнями про військові злочини та у сфері оборонно-промислового комплексу; Департамент організації, процесуального керівництва розслідування та обвинувачення у провадженнях про злочини, вчинені у звʼязку з масовими процесами у 2013-2014 роках. (Це департаменти по злочинах Майдану); Департамент процесуального керівництва у провадженнях про катування та інші порушення прав громадян правоохоронними органами", — написав Шабунін.

"Тепер, дякуючи Зеленському, Медведчук і росіяни контролюють три надважливі напрямки провоохоронної системи України", — додав він.

При цьому Шабунін закликав до масових протестів і усунення президента, а також судової гілки влади: Вищої ради правосуддя, Конституційного суду, ОАСК тощо.

"Я не бачу іншого способу врятувати країну, окрім як в масовий, мирний спосіб зносити Зеленського (разом з усією цією шоблою)", — підкреслив Шабунін.

    Реклама на dsnews.ua