• USD 39.8
  • EUR 43.3
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Ситуація на Східному фронті суттєво загострилася, - Сирський

Противник нарощує зусилля шляхом застосування нових підрозділів на бронетехніці, завдяки чому періодично добивається тактичного успіху

Генерал Сирський
Генерал Сирський
Реклама на dsnews.ua

​​Про загострення на Східному фронті та значну активізацію наступальних дій окупантів повідомляє Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський, пише "ДС".

За даними Головнокомандувача, ворог активно атакує наші позиції на Лиманському, Бахмутському напрямках штурмовими групами при підтримці бронетехніки. На Покровському напрямку намагається прорвати оборону використовуючи десятки танків та БМП. 

"Цьому сприяє тепла суха погода, яка зробила танкодоступною більшу частину відкритих ділянок місцевості. Попри значні втрати, противник нарощує зусилля шляхом застосування нових підрозділів на бронетехніці, завдяки чому періодично добивається тактичного успіху", — пояснює Сирський. 

Працюючи в районі операції, керівництво ЗСУ прийняли низку рішень, спрямованих на посилення найбільш проблемних ділянок оборони засобами РЕБ та ППО. Також, поповнені запаси дронів всіх типів, протитанкових ракет, переміщені додаткові резерви сил та засобів. 

"Знову постало питання досягнення технічної переваги над противником у високотехнологічних видах зброї. Тільки це надасть нам можливість перемогти більшого за чисельністю ворога і створити умови для перехоплення стратегічної ініціативи", — наполягає Сирський. 

Другою серйозною проблемою, за його словами, є підвищення якості підготовки військовослужбовців, насамперед піхотних підрозділів, для того, щоб вони могли максимально використовувати усі можливості бойової техніки та західного озброєння. В першу чергу вирішення цього завдання покладається на командування Сухопутних військ, яке у повному складі повернулося з району бойових дій. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua