• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Сийярто поскаржився на Україну на Раді ЄС, але ніхто не відреагував, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Міністр зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петер Сійярто на засіданні глав МЗС Євросоюзу 7 грудня порушив питання угорської меншини в Україні, проте ніхто з міністрів країн-членів ЄС на це не відреагував

Про це повідомив кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк в своєму Twitter, передає "ДС".

"Угорський міністр закордонних справ порушив питання угорської меншини в Україні на засіданні Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ. Більше ніхто не відреагував на це", — написав він.

Нагадаємо, раніше Петер Сійярто заявив, що спеціальна моніторингова місія ОБСЄ нібито не дозволяє своїм членам контактувати з представниками українців угорського походження в Закарпатській області.

Як писала "ДС", 21 листопада депутати Сюртовской обʼєднаної територіальної громади Закарпатської області під час прийняття присяги виконували гімн Угорщини. СБУ перевіряє можливі протиправні дії депутатів.

30 листопада СБУ провела в Закарпатській області санкціоновані обшуки у функціонерів одного з місцевих благодійних фондів. Зокрема, перевіряється інформація про причетність фонду до діяльності, спрямованої на порушення державного суверенітету України. Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто показово бурхливо відреагував на обшуки.

    Реклама на dsnews.ua