• USD 28.7
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Скандал на блокпості: Зеленський закликав звільнити Гогілашвілі з МВС

Президент Володимир Зеленський закликав звільнити заступника глави МВС Олександра Гогілашвілі, який вчинив скандал на блокпосту вчора. Раніше він нагородив його орденом "За заслуги", а його дружина працювала в "Кварталі 95"

Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський написав в Telegram, передає "ДС".

"Демократична держава не може існувати без звичайної людської рівності. Зокрема, без рівності тих, хто обіймає будь-які державні посади, й тих, хто їм підпорядковується. Без рівності в гідності та у праві на повагу", — написав президент.

Зеленський підкреслив: "На мій погляд, на інцидент за участю заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі може бути лише одна реакція. Прошу міністра внутрішніх справ та Кабінет Міністрів розглянути питання про звільнення заступника очільника МВС. Упевнений, що відповідна заява вже написана самим заступником".

"Хай там що, відповіддю на законну вимогу представника поліції має бути коректна поведінка кожної людини. Незалежно від займаної посади, соціального статусу чи будь-яких інших обставин", — резюмував глава держави. 

Нагадаємо, напередодні заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі вчинив скандал після того, як його авто не зупинилося на блокпосту на в'їзді до Донецької області на вимогу поліцейських. Після зупинки Гогілашвілі почав погрожувати співробітникам поліції, питати "Ви що не бачите, хто я?", всіляко їх ображати, вживаючи нецензурну лайку, та лізти у бійку.

Після цього міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що ініціює розслідування інциденту на блокпості із заступником очільника МВС Олександром Гогілашвілі. Згодом Гогілашвілі вибачився за "надмірну емоційність" в ситуації на блокпості в зоні Операції об'єднаних сил.

Як писала "ДС", Президент Володимир Зеленський нагородив заступника глави МВС Олександра Гогілашвілі орденом "За заслуги" ІІІ ступеня за рік після призначення на посаду, хоча до цього той ніколи не працював в держорганах. Гогілашвілі підозрюють у примусовому утриманні людей в притулках для наркозалежних. Його дружина працювала в студії "Квартал 95", була помічницею Зеленського і входить до Вищої партійної ради "Слуги народу".

За інформацією Центру журналістських розслідувань, заступник міністра внутрішніх справ України Олександр Гогілашвілі до 2010 року жив в Росії, має діючий паспорт громадянина РФ та індивідуальний податковий номер в Росії.

 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua