• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Скандальний Бабіков каже, що залишається у ДБР

Реклама на dsnews.ua

Колишній адвокат президента-втікача Віктора Януковича Олександр Бабіков заявив, що не залишає посаду першого заступника директора Державного бюро розслідувань.

Про це він заявив у коментарі Інтерфакс-Україна, передає "ДС" з посиланням на Українську правду.

"Оскільки законодавство про працю передбачає обовʼязкове ознайомлення працівника з наказом про звільнення, чого зроблено не було, я залишаюся першим заступником директора ДБР", — сказав Бабіков.

Він розповів, що 2 листопада в.о. директора ДБР Олексій Сухачов видав наказ про перерозподіл обовʼязків між заступниками, "яким перепідпорядкував Головне слідче управління собі".

При цьому, стверджує Бабіков, всупереч встановленому Кабміном порядку наказ про зміну порядку не був завізований ні заступниками, ні навіть юристами, і була відсутня документальна підстава необхідності перерозподілу обовʼязків.

Відповідаючи на запитання про те, чи не викликана спроба його звільнення з посади небажанням підписувати підозру стосовно голови Конституційного суду Олександра Тупицького, про що заявив сам глава КС, Бабіков сказав, що йому відомі причини спроби звільнення його з посади, але він скаже про це пізніше.

Бабіков також зазначив, що оприлюднив на своїй сторінці в Фейсбуці документи, що свідчать про відсутність конфлікту інтересів у нього як у першого заступника директора ДБР.

При цьому він повідомив, що подав до суду позов до голови НАЗК Олександра Новікова про захист честі і гідності в звʼязку з оприлюдненням неправдивої інформації.

Нагадаємо, 2 листопада ЗМІ стало відомо, що виконувач обовʼязків директора Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов підписав наказ про звільнення першого заступника Олександра Бабікова. Підставою є нібито постійний конфлікт інтересів через роботу останнього в адвокатському обʼєднанні "Аверлекс".

    Реклама на dsnews.ua