• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Скандальний суддя Вовк висміяв "посіпак Ситника"

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк продовжить ігнорувати виклики до Вищого антикорупційного суду, адже вважає незаконним рішення про примусовий привід

Суддя Павло Вовк
Суддя Павло Вовк
Реклама на dsnews.ua

Про це скандальний суддя написав у своєму Facebook, інформує "ДС".

"Аби уникнути маніпуляцій та фейків, якими вас намагаються нагодувати ГО посіпаки корупціонера з НАБУ, хочу повідомити свою позицію щодо останнього дивного рішення ВАКС, який постановив доставити мене до цього суду примусово. Чому дивного? Тому що воно абсолютно незаконне одразу з кількох причин", — написав Вовк.

Зокрема, він зазначив, що є рішення суду про те, що "справа суддів" не підслідна НАБУ, а, отже, не може розглядатися у ВАКС. НАБУ відповідно до законодавства розслідує виключно корупцію, а не "захоплення влади".

Також він заявив, що ні він, ні його колеги з ОАСК не порушують КПК, "на відміну від НАБУ та тих, хто має здійснювати судовий контроль, але не здійснює його".

Вовк пообіцяв реагувати на рішення ВАКС, зокрема ухвалені за його відсутності, всіма юридичними заходами: "подавати відповідні скарги та заяви про скоєння злочинів".

Як писала "ДС", 23 грудня 2020 року детективи НАБУ вручили особисто голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку повістку про виклик до Вищого антикорупційного суду на 5 січня. Втім, одіозний суддя проігнорував повістку. 3 лютого ВАКС дав добро на примусовий привід судді Вовка.

Нагадаємо, 17 липня 2020 року детективи НАБУ провели обшуки в приміщеннях Окружного адмінсуду міста Києва та Державної судової адміністрації. Згодом були оголошені підозри голові ОАСК Павлу Вовку, його заступнику та ще п’ятьом суддям цього суду, а також на той момент голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку.

За версією слідства, ці особи діяли у межах злочинної організації на чолі з головою ОАСК, яка мала на меті захоплення державної влади шляхом встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів, Вищою радою правосуддя та створення штучних перешкод у їхній роботі.

Нацбюро оголосило в розшук п’ятьох суддів ОАСК, серед яких голова ОАСК Павло Вовк, та двох членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

    Реклама на dsnews.ua