• USD 38.4
  • EUR 41.6
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Скільки триватимуть активні бойові дії розповів Скібіцький

Активні бойові дії триватимуть найближчі два-три місяці. Мета України ― звільнення усіх територій

Вадим Скібіцький
Вадим Скібіцький
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

"У найближчі 2-3 місяці будуть активні бойові дії. Як наступального, так і оборонного характеру. Наша стратегічна мета і ціль – це звільнення всіх наших територій. росіяни ж будуть намагатися все ж таки виконати ті завдання, щоб сказати, чи закінчили вони свою "спеціальну військову операцію", чи не закінчили", ― сказав представник ГУР МО України.

За його оцінкою, найближчим часом росіяни не зможуть вийти на адмінкордони Донеччини та Луганщини, що залишається однією з цілей ворога.

Вадим Скібіцький описав труднощі держави-агресора: Росія намагається поповнювати ліквідований на війні в Україні особовий склад, але масштаби прихованої мобілізації не такі, як були восени 2022 року. Водночас у терористичної Москви є й серйозніші проблеми:

"Усі нові частини противник намагається дуже швидко озброїти. Це не виходить. Постає питання не тільки в людях – постає питання в сучасному озброєнні, а не тому, яке зберігається на складах РФ після розвалу радянського союзу. Воно потребує дуже багато вкладень для приведення до нормального бою", ― пояснив представник ГУР МО України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua