• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Слідчий НАБУ прогуляв допит, на який викликав главу ОАСК Вовка

Реклама на dsnews.ua

Голова Окружного адміністративного суду Києва Вовк з'явився сьогодні в НАБУ на допит, однак той не відбувся через відсутність слідчого

Про це Вовк заявив на своїй сторінці в Facebook, інформує "ДС".

"НАБУ — це наш Мідас тільки навпаки. Воно перетворює в цирк все, до чого торкається. Сьогодні о 8 годині ранку мав відбутися допит, заради якого вони так голосно і абсолютно незаконно нібито оголошували мене "в розшук". Я, як законослухняний громадянин, прийшов на призначений час, проте не застав в НАБУ нікого, крім журналістів, яким хтось дбайливо повідомив час мого приходу. Слідчого на місці не виявилося", — заявив Вовк.

За словами судді, його адвокати спробували додзвонитися слідчому, однак він не брав слухавку.

Після 40 хвилин очікування Вовк з адвокатами пішли з НАБУ.

"Цілком очевидно, що НАБУ, як і в минулому році, не збирається розслідувати справу. Більш того, вони панічно його бояться, оскільки розуміють, що розслідувати там нічого. НАБУ потрібен тільки піар і нічого більше. Краще б займалися своїм прямим призначенням, боротьбою з корупцією, а не створенням фейків і нікчемним піаром ", — написав Вовк.

Як повідомляла " ДС ", НАБУ підозрює ряд суддів ОАСК в створенні злочинної організації, одержанні неправомірної вигоди за вплив, втручанні в діяльність державного діяча, а також в організації дій, спрямованих на захоплення влади.

11 серпня в НАБУ заявили, що судді, в тому числі Павло Вовк, оголошені в розшук.

14 серпня генеральний прокурор Ірина Венедиктова підписала подання до Вищої ради правосуддя про тимчасове відсторонення від посади голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка та його колег.

    Реклама на dsnews.ua