Наступна партія зі 100 дронів, які замовили брати Клички для захисників Авдіївки, поїде у 53 бригаду
До Києва прибула наступна партія FPV-дронів, які брати Клички придбали для захисників Авдіївки. Ці 100 безпілотників призначаються для 53 Окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха
![Віталій Кличко](https://www.dsnews.ua/static/storage/thumbs/414x290/5/c4/0937ae3e-8e5ac798cd14318e798db5199fea5c45.jpg?v=4772_1)
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає "ДС".
"Отримали наступну партію FPV-дронів, які замовляли з братом Володимиром. 100 пташок оперативно вирушать в 53-тю бригаду під Авдіївку", — написав Віталій Кличко у Telegram-каналі.
Мер також повідомив, скільки коштів з бюджету Києва у 2023 році витрачено на закупівлю дронів для військових.
"Що стосується допомоги столичної громади. Зазначу, що з бюджету столиці цього року на закупівлю дронів, на запити ЗСУ, Генштабу та Міноборони, місто виділило 1 мільярд 550 мільйонів гривень", — зазначив Кличко.
Раніше повідомлялося, що 100 дронів, які брати Клички придбали для оборонців Авдіївки, вже отримали бійці 47 Окремої механізованої бригади "Маґура".